Etkinlikler 14 MAYIS 2018 / 12:15

360 CIO Zirvesi'ne dair bilgilendirme bülteni

'Yeni Nesil Teknolojiler & Yeni Nesil İş Modellerinde Paradigma Değişimi'' temalı 360 CIO Zirvesi, Marriott Hotel Şişli yakınlarında yaşanan yangın sebebiyle yarım kaldı. Buna ilişkin 360 CNP Team tarafından bilgilendirme bülteni yayınlandı. İşte o bülten...

"10.05.2018 tarihli ''Yeni Nesil Teknolojiler & Yeni Nesil İş Modellerinde Paradigma Değişimi'' temalı 360 CIO Zirvesi’ni yaptığımız Marriott Hotel Şişli de aynı binada yer alan Key Plaza’ya ait, estetik merkezi saç ekimi bölümünde çıkış nedeni bilinmeyen küçük çaplı bir yangın çıkması sebebi ile etkinliğimizi sonlandırmak durumunda kaldık.

 

Her şey insan, doğa ve bütün diğer canlılar için düşüncesinden yola çıkarak bu yangının herhangi bir can kaybına neden olmaması sevindiricidir. Bizden kaynaklı olmayan ve çok verimli geçeceğine inandığımız etkinliği iptal etmek zorunda kaldığımız için bütün katılımcılardan özür dileriz. İleri bir tarihe ertelenen etkinliğimizin yeni tarih bilgisi, en kısa zamanda katılımcı firmalarımızla ve kamuoyuyla paylaşılacaktır."

 

Saygılarımızla

360 CNP Team

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics