Etkinlikler 11 OCAK 2013 / 08:30

7. yılında 7 BThaber Platform

İş ve teknoloji dünyasını biraraya getiren BThaber Platform etkinlikleri, Şubat ayında gerçekleşecek “Bulut Bilişim ve Büyük Veri”, “Finans ve Bankacılık Uygulamaları” etkinlikleri ile 2013’e merhaba diyor.BThaber Gazetesi tarafından düzenlenen BThaber Platform etkinlikleri 7. yılında yine iş ve teknoloji dünyasını biraraya getiriyor. Bilişim teknolojilerinin iş dünyasına yansıyan gündemindeki sıcak konuları, haberlerin perde arkasını, tarafların ve uzmanların görüşleriyle iş dünyasına sunan BThaber Platform’un bu yılki ilk etkinliği 12 Şubat Günü “Bulut Bilişim ve Büyük Veri” konusunda gerçekleştirilecek. İstanbul Grand Cevahir Otel ve Kongre Merkezi’nde yapılacak olan platformda ele alınacak konular ise şöyle sıralanıyor: Şirketlerin bulut bilişim ve büyük veri yaklaşımları, teknoloji ile gelen yeni iş fırsatları, şirketlerin bulut bilişime hazırlanma süreçleri, mobil fırsatlar, büyük veri nasıl oluşturulur ve nasıl yönetilir, büyük veri çözümleri.

BThaber Platform etkinliklerinin bu yılın ikincisi ise Finans ve Bankacılık Uygulamaları konusunda olacak. 26 Şubat günü yine Grand Cevahir Otel’de yapılacak olan bu etkinlikte ise ele alınacak bazı konu başlıkları şunlar olacak: Finans ve bankacılık alanında yeni yılda beklenen gelişmeler ve yeni hizmetler, sosyal medyada bireysel bankacılık hizmetleri, bankaların Y kuşağına yaklaşımları, güvenlik standartları, mobil ödemenin dünü ve yarını.
Bu etkinlikleri; Mart ayında Perakende ve Lojistik, Kamuda BT Yönetimi (Ankara), Nisan ayında Bilgi ve Doküman Yönetimi, Mayıs ayında Veri Merkezi ve Güvenlik ile Kasım ayında Ödeme Sistemleri konusunda gerçekleştirilecek olan etkinlikler izleyecek.


 

BThaber Gazetesi, gündemdeki konuları dosya modeliyle yayında ele alarak etkinlikten bir hafta önce okuyucusunu ilgili konuda bilgilendiriyor daha sonra ev sahipliğinde gerçekleşecek olan etkinlikte de, stratejilerin belirlenmesi ve karar verme süreçlerine kılavuzluk ederken, alanında söz sahibi olan kuruluşlara da iş dünyasına çözüm ve önerilerini anlatma fırsatı veriyor.


BThaber Platform etkinlikleri; konularında uzman yerli ve uluslararası konuşmacıların sunumları, sektörün önde gelen şirketlerin yöneticilerinin katıldığı Pazar Tartışıyor Paneli, Türkiye’nin önde gelen ve çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren şirketlerin yöneticilerinin katıldığı Kullanıcı Paneli, başarı hikâyeleri, çözüm sunumları gibi bölümlerden oluşuyor.
 

BThaber Platform etkinliklerinde bilişim ve iş dünyasının genel müdürleri ve yöneticileri, Türkiye’nin rekabetçi sektörlerinin yöneticileri ve karar vericileri, akademisyenler, bağımsız danışmanlar, çözüm ortaklarının katılımıyla, işlenen konunun mevcut durumunu ve geleceğini etkileşimli bir ortamda, örnek başarı hikayelerini paylaşma olanağı buluyorlar.


BThaber Platform  2013

- Bulut Bilişim ve Büyük Veri     (12 Şubat)

- Finans ve Bankacılık                   (26 Şubat)

- Perakende ve Lojistik                 (19 Mart)

- Kamuda BT Yönetimi                 (27 Mart - Ankara)

- Bilgi ve Doküman Yönetimi     (17 Nisan)

- Veri Merkezi ve Güvenlik         (8 Mayıs)

- Ödeme Sistemleri                         (20 Kasım)

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics