Etkinlikler 25 OCAK 2013 / 12:49

Aktek Bilişim, Oracle Forumu'nda

Akkök Şirketler Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Aktek, 16 Ocak’ta Paris’te düzenlenen Oracle EMEA Partner Forumu'na katıldı. Grubun teknolojik altyapısına destek için kurulan, 2007 yılından beri de pek çok sektörden farklı şirketin bilgi teknolojileri ihtiyaçlarını karşılayan şirket, Türkiye'deki  ilk Oracle Utilities projesini önümüzdeki günlerde hayata geçirmeyi hedefliyor. Aktek, Oracle Utilities ürün ailesinde yer alan Oracle MDM (Meter Data Management) ve CC&B (Customer Care and Billing) ürünleriyle proje süreçlerinde tamamen yerli danışmanlar kullanarak iş ortaklarına yenilikçi çözümler sunuyor.

Öte yandan, Oracle Utilities ailesinin ürün yelpazesinin tanıtıldığı ve Oracle'ın Avrupa ve Orta Doğu'daki çözüm ortakları yer alarak, başarı hikâyelerini sektör ile paylaştıkları forumda, sektördeki gelişmeler ve yenilikler ele alındı.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN