Etkinlikler 12 MART 2013 / 15:50

Anadolu Bilişim, SAP Analitik ve İnovasyon Forum’da

15 Mart 2013 tarihinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek “SAP Analitik & İnovasyon Forum”da Anadolu Bilişim, perakende sektörüne yeni bir anlayış getiren çözümünün ayrıntılarını katılımcılarla paylaşacak.

15 Mart 2013 tarihinde İstanbul Kongre Merkezi’nde “Oyun Devam Ediyor!” temasıyla gerçekleşecek olan SAP Analitik & İnovasyon Forum, iş dünyasını bir araya getirmeye hazırlanıyor.  Etkinliğin gümüş sponsorları arasında yer alan Anadolu Bilişim, perakende sektöründe çözümler çerçevesinde sunduğu yenilikleri, etkinlik süresince B2 katındaki standında katılımcılarla paylaşacak.

Etkinlik kapsamında Anadolu Bilişim Kurumsal Uygulama Hizmetleri Müdürü Atakan Karaman ve Uygulama Geliştirme Uzmanı Alp Keser “SAP Retail Execution Mobil Uygulamaları ile Sahada Etkinliğinizi Artırın!” başlıklı bir sunum gerçekleştirecek. İş dünyasındaki en son yeniliklerin anlatılacağı sunum 14.15-14.45 saatleri arasında Emirgan 1 salonunda yapılacak. Sunum kapsamında, Anadolu Bilişim’in Türkiye’de perakende sektöründe gerçekleştirdiği mobil projesinin detayları anlatılacak ve şirketlerin verimliliklerini artıracak yeniliklerin ipuçları verilecek.

SAP Analitik & İnovasyon Forum kapsamında, farklı sektörden birçok firmanın katılımıyla iş analitiği, mobilite, bellek içi teknolojiler ve finansal e-dönüşüme yönelik yenilikler hakkında katılımcılara bilgi verilecek.  Bu önemli bilgiler, iş dünyasının önümüzdeki dönemdeki yönünü belirleyecek. Foruma katılmak isteyenler,  http://www.sapkayit.com/yeni-kayit-formu-1/ adresinden kayıt yaptırabiliyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN