Etkinlikler 09 MAYIS 2014 / 13:56

Ankastre kutlamalar

Yüksek teknolojileri ve üstün hünerleriyle, gıdaları tazeliğini kaybetmeden saklamayı ve birbirinden lezzetli yemekler yapmayı kolaylaştıran Samsung Ankastre ve Beyaz Eşya Ürünleri; Anneler Günü dolayısıyla 9 Mayıs – 11 Mayıs 2014 tarihleri arasında bir Road Show etkinliğine imza atıyor.

Her saat başı, annelerin çocuklarıyla birlikte hünerlerini sergileyebilecekleri aşçılık atölyelerinin düzenleneceği etkinlikte şef, atölyeye katılanlara tatlı süsleme konusunda bilgiler verirken; anneler ve çocukları da öğrendiklerini tatbik etme fırsatı bulacaklar.

Aynı zamanda, Samsung Ankastre ve beyaz eşya ürünleriyle ilgili bilgilerin de paylaşılacağı Road Show etkinliğinde çocuklara özel boyama etkinlikleri de düzenlenecek.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN