Etkinlikler 28 ARALIK 2012 / 13:52

Araştırma dünyası zirvede

Türkiye Araştırmacılar Derneği (TÜAD) tarafından 6 Mart 2013 tarihinde 16. Araştırma Zirvesi düzenlenecek. Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde düzenlenecek olan etkinlikte Prof. Dr. Asaf Savaş Akad, Prof. Dr. Kerem Alkin, Yrd. Doç. Dr. Fatoş Karahasan, sanatçı Demet Akbağ, Esas Holding CEO'su Çağatay Özdoğru, Konda Araştırma'nın kurucusu Bekir Ağırdır, Alışveriş Merkezi Yatırımcılar Derneği Başkanı Hakan Kodal, Türkven Private Equity Direktörü E. Göktekin Dinçerler, Ekşi Sözlük kurucusu Sedat Kapanoğlu ve Microsoft Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Çağan gibi isimler konuşmacı olarak yer alacak.
Etkinlikte yer alacak bir isim de Prof. Richard Wiseman olacak. Deneysel psikoloji alanında yaptığı çalışmalarla öne çıkan Wiseman, Hertfordshire Üniversitesi'nde ders veriyor. Twitter'da en çok takip edilen İngiliz psikolog olan Wiseman'ın YouTube videoları da 90 milyondan fazla kez izlendi.
Detaylar için http://www.arastirmazirvesi.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN