Etkinlikler 08 MAYIS 2013 / 10:05

Azerbaycan Teknik Günleri düzenlendi

Enerji yönetimi alanında çalışan Schneider Electric, bu yıl ilk kez düzenlenen Azerbaycan Teknik Günleri’nde, çözümlerini ve yerel iş ortakları üretimi Schneider Lisanslı AG&OG Pano sistemlerini tanıttı.

Schneider Electric’in desteğiyle bu yıl ilk kez düzenlenen Azerbaycan Teknik Günleri’nde  işletme maliyetlerini azaltırken üretim veya hizmet seviyesini artıracak çözümler üzerinde tartışıldı. 6-8 Mayıs tarihleri arasında Bakü Marriott Absheron Oteli’nde gerçekleşen Azerbaycan Teknik Günleri’nin ana teması, son dönemin en önemli gündem maddelerinin başında gelen enerji verimliliği oldu.

Azerbaycan pazarında 1995’ten beri aktif olan Schneider Electric tarafından hayata geçen Azerbaycan Teknik Günleri’nde, ülkede hızla gelişen mühendislik, yapı, endüstri ve kamu şirketlerinde görev yapan yönetici ve mühendislere yatırım maliyetlerini düşüren, hizmet ve ürün kalitesini artıran yenilikçi çözümler tanıtıldı.
ETİKETLER : Schiner Electric

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN