Etkinlikler 19 HAZİRAN 2013 / 16:44

Bilişim ödülleri sahiplerini buluyor24-26 Eylül 2013 tarihlerinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarının en büyük bilişim zirvesi “ICT Summit NOW”, bölgede yer alan bilişim teknoloji şirketlerinin projelerini ödüllendiriyor.

Yakın gelecekte farklı sektörlerde ve gündelik hayatta kullanıma girecek yeni teknolojileri vurgulayan “Daha hiçbir şey görmediniz!” sloganını sahiplenen “ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi”, Avrupa, Asya ve Afrika ülkelerinde faaliyet gösteren bilişim firmalarının sınır ötesi işbirlikleriyle gerçekleştirdikleri projelerini ödüllendiriyor.

“Eski Dünya” olarak bilinen Afrika, Asya ve Avrupa’nın yeniden dünyanın merkezine oturmasına istinaden NOW (New Old World- Yeni Eski Dünya) ismini taşıyan zirve kapsamında düzenlenecek “”ne, Asya, Avrupa ve Afrika ülkelerinin birinde veya daha fazlasında yerleşik bulunan ve bilişim teknolojileri alanında faaliyet gösteren tüm şirketler başvurabiliyor.

Değerlendirmeler sonucunda, en yüksek puanı alan ilk üç proje ödül almaya hak kazanırken, ilk üçe giremeyen, ancak jürinin özel takdirini kazanan bir projeye de “Jüri Özel Ödülü” verilecek. Tüm ödüller, zirvenin açılış günü olan 24 Eylül 2013 tarihinde düzenlenecek törenle sahiplerine takdim edilecek.

“Uluslararası platform yaratacak”

“ICT Summit NOW Ödülleri”nin, yarışmaya katılan şirketlere yeni bir vizyon getireceğini ve yarışmanın etkin işbirliklerine zemin hazırlayacağını belirten ICT Summit Now Bilişim Zirvesi İçerik Komitesi Eşbaşkanı ve “ICT Summit NOW Ödülleri” Komite Başkanı Âli Yurtsever şunları söyledi: “Gerek ülkemizdeki gerekse diğer ülkelerdeki bilişim şirketlerinin kendi aralarında kurdukları işbirliklerini bilmek istiyoruz. Bu işbirlikleriyle başka diyarlarda gerçekleştirdikleri başarılı projeleri tanımak istiyor, bu başarıları uluslararası bilişim kamuoyuna da tanıtmayı arzu ediyoruz. ICT Summit NOW ödüllerini de böyle başarıları takdir etmek ve ödüllendirmek için düzenliyoruz.”

“ICT Summit NOW Ödülleri” için başvurular http://ictsummitnow.com/awards/general-info/?lang=tr adresinden yapılabiliyor. Başvuruların son tarihi ise 7 Temmuz 2013.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics