Etkinlikler 09 OCAK 2018 / 17:23

Bilişim Zirvesi’nde Yayıncılığın Dijital Dönüşümü Unutulmadı

7-8 Kasım 2017 tarihlerinde gerçekleşen Bilişim Zirvesi’nin ‘Yenileşim ile Rekonomi’ isimli oturumu yayıncılık alanından da sektör paydaşlarını bir araya getirdi.

 

Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya Bölümü Öğretim Görevlisi İsmail Hakkı Polat’ın oturum yöneticiliğinde gerçekleşen sohbete, Haberturk.com Genel Yayın Yönetmeni Barış Erkaya, Doğan TV Holding Dijital Medya ve Satış Grup Başkanı Haymi Behar, Hayal Akademisi Bilişim ve İletişim Hizmetleri Kurucusu Ercüment Büyükşener ve IAB Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mahmut Kurşun katıldı.

 

"Yayıncılığın Dijital Dönüşümü" isimli panelde konuşan IAB Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mahmut Kurşun Türkiye'de dijital yayın yaklaşımının bugünü ve yarınına değindi. Dr. Mahmut Kurşun konuşmasında şunlara değindi:

 

 

Bilişim Zirvesi '17 Yenileşim ile REkonomi Oturumu "Yayıncılığın Dijital Dönüşümü" panelinde konuşan Doğan TV Holding Dijital Medya ve Satış Grup Başkanı Haymi Behar dijital dönüşümün öncüsü olabilmek adına yapılması gerekenin yazılıma ve üretime yatırım yapmak olduğunu belirtti.
 

 

Haberturk.com Genel Yayın Yönetmeni Barış Erkaya konuşmasında, okur profilinin her geçen gün değiştiğini, bu sebeple de dönüşüm ve değişimin kaçınılmaz olduğuna değindi ve sözlerine bu şekilde devam etti:


22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics