Etkinlikler 09 MAYIS 2013 / 13:57

Bilişimcim Nutanix bayileriyle bir araya geldi

Bilişimcim, satış, pazarlama ve teknik ekibinden  yetkililerin katılımıyla İstanbul Marriott Hotel Asia’da  gerçekleştirdikleri toplantıda Nutanix iş ortağıyla bir  araya geldi.

Nutanix EMEA Kanal Satış ve  Saha Pazarlama Direktörü Jan Ursi,  önemli ölçüde azaltılmış toplam sahip olma maliyeti, anahtar teslim çözüm, basit sanallaştırma, kolay yönetim ve 2U donanım ile sunulan doğal bütünleşik mimari verimerkezi alanını, güç ve soğutma gereksinimlerini önemli ölçüde azaltığına dair bilgileri paylaştı. Toplantı sırasında teknoloji ve ürün bilgilendirmeleri yanı sıra  kanal programları hakkında detaylı bilgiye  yer verildi.
ETİKETLER : Bilişimcim Nutanix

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN