Etkinlikler 05 NİSAN 2013 / 12:10

BİMY’nin sponsoru Teknoser

Teknoser, 4- 7 Nisan tarihleri arasında Gloria Golf Resort Hotel'de gerçekleştirilecek olan Bilgi İşlem Merkezi Yöneticileri Semineri’ne (BİMY) sponsor oldu. Hitay Yatırım Holding bünyesinde faaliyet gösteren Teknoser etkinliğe ürün hizmet sponsoru olarak destek oluyor.

Bilişim sektöründe çalışan üst ve orta düzey yöneticilerin mesleki gelişimi ve dayanışmalarını geliştirmek amacıyla her yıl düzenlenen seminerin bu yılki açılış konuşması TBD Yönetim Kurulu Başkanı Turhan Menteş, Dijital Türkiye Platformu Başkanı Faruk Eczacıbaşı, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Başkanı Dr. Tayfun Acarer ve Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım tarafından gerçekleştirilecek.
ETİKETLER : Teknoser

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN