Etkinlikler 02 NİSAN 2013 / 16:18

Biznet Bilişim’e uluslararası ödül

Bilişim güvenliği sektörünün önde gelen uluslararası üreticilerinden Websense, başarılı iş ortaklarını Fransa’da ağırladı.

Websense’in ev sahipliğinde düzenlenen ‘2013  İş Ortakları Ödül Töreni’ne, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika ülkelerinden davetli iş ortaklarının katıldı. Websense düzenlenen törende , 2012 yılı değerlendirmeleri sonucunda, 6 farklı alanda 7 ödül sahibini sahneye davet etti. Bu uluslararası platformda “Gelecek Vaadeden İş Ortağı” seçilen Biznet Bilişim’in ödülünü Websense Orta Avrupa ve Afrika bölgelerinden sorumlu satış müdürü Maurizio Garavello (solda),  şirketi adına Biznet Bilişim Satış ve Pazarlama Direktörü Hakan Terzioğlu’na takdim etti.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN