Etkinlikler 08 MART 2017 / 17:05

BThaber.com Teknolojinin Yıldızları’nda Aday Gösteriliyor

 

23 yıllık tecrübesiyle sektöre ışık tutmayı görev edinen BThaber gazetesi ve BThaber.com bir kez daha ödüle aday gösterildi. Yıldız Teknopark tarafından gerçekleştirilecek ödül töreninde “Teknoloji Haber Sitesi” kategorisinde aday gösteriliyor. Oylama hakkında detaylar ise içeriğimizde...

 

Yıldız TeknoPark tarafından düzenlenen Teknolojinin Yıldızları Ödülleri’nde BThaber.com ödüle aday gösterildi. Pek çok alanda ödüllerin sahiplerini bulacağı etkinlikte “Teknoloji Haber Sitesi” kategorisinde BThaber.com ödüllerine yenisini eklemek üzere aday.

 

Peki, Oylama Nasıl Gerçekleştiriliyor?

 

http://www.teknolojininyildizlari.net/ adresi üzerinden erişilebilecek etkinlik sayfasının sağ üst kısmındaki “oylama” butonu sayesinde herhangi bir bilgi veya kayıt gerektirmeksizin oylamaya katılmak mümkün. 

 

Teknoloji Yıldızları Ödülleri Hakkında 

 

Yıldız Teknopark, kendi teknoloji geliştirme bölgesi içinde faaliyet gösteren firmaların performansını değerlendirerek farklılık yaratan firmaları seçiyor ve Türkiye’deki inovasyonun öncüsü firmaları herkese açık oylama sistemi ile değerlendirerek 2. kez ödüllendiriyor.

Son yıllarda yaptığı yatırımlar ile ülkemizin önde gelen teknoparkları arasında yerini alan Yıldız Teknopark, kendi bünyesinde faaliyet gösteren firmaları performansları ölçüsünde desteklemeye devam ediyor. Teknolojinin Yıldızları Ödül Töreni 2017 ile bilgi temelli ekonomik kalkınmanın önem kazandığı günümüzde bu alanda önemli katkılar sunan firmalar ödüllendirilecek.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics