Etkinlikler 11 ŞUBAT 2013 / 11:22

BThaber Platform toplantıları başlıyor

Bilgi toplumu olma yolunda ilerlerken her birey ve kurumun veri miktarı hızla artıyor. Sahip olunan bu devasa verileri saklamak ve hemen her noktadan, istenilen cihazla erişim sağlamak için geleneksel yöntemler yetersiz kalıyor.

Bu noktada da imdada 'Bulut Bilişim' kavramı yetişiyor. Bulut bilişim, sunduğu geniş olanaklarla şirketlere zengin ölçeklenebilirlik ve verimlilik sunuyor.

Bu yöntemle işlenen büyük ölçekli verinin anlamlandırılması ve karar destek süreçlerinde kullanılması ise 'Büyük Veri' adı verilen kavramla mümkün hale geliyor.

Tüm bu konuların detayları, 12 Şubat 2013'te İstanbul Şişli Grand Cevahir Hotel'de düzenlenecek olan BThaber Platform Bulut Bilişim ve Büyük Veri etkinliğinde detaylı olarak ele alınacak.

Toplantıda yer alan konu başlıkları arasında "Şirketlerin Bulut Bilişim ve Büyük Veri Yaklaşımları", "Bulut Bilişim ve Büyük Veride Son Nokta" ve "Bulut Bilişim ve Büyük Veri ile Gelen Yeni İş Fırsatları" gibi BT profesyonellerinin ilgisini çekecek noktalar yer alıyor.

Detaylı bilgi ve kayıt için bthaber.com/bthaber_platform adresini ziyaret edebilirsiniz.

Tüm BT profesyonellerini platformumuza bekliyoruz.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN