Etkinlikler 29 MAYIS 2017 / 17:09

BTvizyon Ana Sponsoru Fujitsu, İzmir etkinliğinde dijital dönüşüm taktikleri verdi

Anadolu’nun farklı şehirlerinde, bilişim teknolojileri sunucu şirketleri ile profesyonel kullanıcıları buluşturan BTvizyon Toplantıları, 2017 yılında da tüm hızıyla devam ediyor. Bilişim Zirvesi Etkinlik Ltd. Şti. tarafından düzenlenen BTvizyon Toplantıları’nın geçtiğimiz haftaki durağı İzmir oldu. 18 Mayıs günü Hilton İzmir Otel’de düzenlenen etkinlikte, bilişim teknolojileri alanındaki en yeni eğilimler hakkında katılımcılara sunuldu.
 18 Mayıs 2017 tarihinde gerçekleşen BTvizyon İzmir etkinliğinde ana sponsor olarak yer alan Fujitsu Türkiye adına Pazarlama Direktörü Meltem Yeğen yaptığı ilgi çekici sunumunda; kendisinden önce gelen tarım, sanayi ve bilgi devriminden bile daha etkinli bir şekilde gerçekleşen dijital devrimi açıkladı. Hilton izmir Otel’de gerçekleşen BTvizyon İzmir etkinliği sonunda verdiği kısa röportaj videosunu izleyebilirsiniz.
 
Anadolu’nun farklı şehirlerinde, bilişim teknolojileri sunucu şirketleri ile profesyonel kullanıcıları buluşturan BTvizyon Toplantıları, 2017 yılında da tüm hızıyla devam ediyor. Bilişim Zirvesi Etkinlik Ltd. Şti. tarafından düzenlenen BTvizyon Toplantıları’nın geçtiğimiz haftaki duraklarından biri de İzmir oldu. 18 Mayıs günü Hilton İzmir Otel’de düzenlenen etkinlikte, bilişim teknolojileri alanındaki en yeni eğilimler hakkında katılımcılara sunuldu.