Etkinlikler 17 TEMMUZ 2017 / 17:00

BTvizyon Eskişehir etkinliğinde drone teknolojisi konuşuldu!

BTvizyon Anadolu Toplantıları’nın Eskişehir ayağı 6 Temmuz tarihinde Anemon Hotel’de gerçekleşti. Dijital dönüşümden, akıllı şehirlere kadar pek çok konunun detaylı olarak anlatıldığı toplantı, Eskişehir için referans oluşturdu.
 

BTvizyon Anadolu Toplantıları ismi ile düzenlenen Türkiye’deki onlarca şehirde binlerce ziyaretçiyi ağırlayan etkinlik 6 Temmuz tarihinde Eskişehir’de gerçekleşti. Bilgi teknolojileri sektörünün farklı alanlarından çok sayıda katılımcının ziyaret ettiği BTvizyon Eskişehir toplantısı Bilişim Zirvesi Etkinlik Yönetmeni Tuğsen Fıstıkçı’nın açılış konuşması ile başladı. Eskişehir’de ilk kez bir BTvizyon etkinliği düzenlemiş olmalarından duydukları memnuniyeti dile getiren Fıstıkçı, Eskişehir’in tarihi ve şehir dokusu ile örnek bir Anadolu kenti olduğunun altını çizdi.


BTvizyon Eskişehir etkinliğinde Maxwell'den Barış Karacaoğlu da konuştu

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN