Etkinlikler 29 MAYIS 2017 / 17:24

BTvizyon İzmir etkinliğinde Bisoft, Veri Keşfi kavramına değindi

18 Mayıs 2017 tarihinde gerçekleşen BTvizyon İzmir etkinliğinde Bisoft sponsor olarak yer aldı. Çeşitli kaynaklardan yararlı bilgiler bulmak olarak tabir edilen veri keşfi hakkında bilgi veren BiSoft Bilgi Teknolojileri Satış Müdürü Murat Çankaya, sunumunda, BiSoft olarak veri keşfi ve iş zekası konularında sundukları çözümleri tanıttı. Etkinlik sonrası Çankaya’nın kısa görüşlerini videoda bulabilirsiniz.
 
Anadolu’nun farklı şehirlerinde, bilişim teknolojileri sunucu şirketleri ile profesyonel kullanıcıları buluşturan BTvizyon Toplantıları, 2017 yılında da tüm hızıyla devam ediyor. Bilişim Zirvesi Etkinlik Ltd. Şti. tarafından düzenlenen BTvizyon Toplantıları’nın geçtiğimiz haftaki durağı İzmir oldu. 18 Mayıs günü Hilton İzmir Otel’de düzenlenen etkinlikte, bilişim teknolojileri alanındaki en yeni eğilimler hakkında katılımcılara sunuldu.
Anadolu’nun farklı şehirlerinde, bilişim teknolojileri sunucu şirketleri ile profesyonel kullanıcıları buluşturan BTvizyon Toplantıları, 2017 yılında da tüm hızıyla devam ediyor. Bilişim Zirvesi Etkinlik Ltd. Şti. tarafından düzenlenen BTvizyon Toplantıları’nın geçtiğimiz haftaki duraklarından biri de İzmir oldu. 18 Mayıs günü Hilton İzmir Otel’de düzenlenen etkinlikte, bilişim teknolojileri alanındaki en yeni eğilimler hakkında katılımcılara sunuldu.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics