Etkinlikler 26 MAYIS 2017 / 16:39

BTvizyon İzmir Toplantıları Açılış Konuşmasını Çimentaş CIO’su yaptı

Anadolu’nun farklı şehirlerinde, bilişim teknolojileri sunucu şirketleri ile profesyonel kullanıcıları buluşturan BTvizyon Toplantıları, 2017 yılında da tüm hızıyla devam ediyor. Bilişim Zirvesi Etkinlik Ltd. Şti. tarafından düzenlenen BTvizyon Toplantıları’nın geçtiğimiz haftaki durağı İzmir oldu. 18 Mayıs günü Hilton İzmir Otel’de düzenlenen etkinlikte, bilişim teknolojileri alanındaki en yeni eğilimler hakkında katılımcılara sunuldu.
Çimentaş CIO’su Gökhan Yurtesen, “Dijital Dönüşümün İncelikleri” başlıkları sunumu ile 18 Mayıs 2017 tarihinde gerçekleşen BTvizyon İzmir etkinliğinde konuk konuşmacı olarak yer aldı. Etkinliğin açılış konuşmasını gerçekleştiren Gökhan Yurtesen Dijital Dönüşümde İnsan Faktörünün önemini vurguladı. Şirket içerisindeki değişimler, IT ekibinden beklentiler ve roller gibi pek çok önemli hassas konuya değinen Yurtesen’in etkinlik sonrasındaki kısa görüşlerini videodan izleyebilirsiniz.
 
Anadolu’nun farklı şehirlerinde, bilişim teknolojileri sunucu şirketleri ile profesyonel kullanıcıları buluşturan BTvizyon Toplantıları, 2017 yılında da tüm hızıyla devam ediyor. Bilişim Zirvesi Etkinlik Ltd. Şti. tarafından düzenlenen BTvizyon Toplantıları’nın geçtiğimiz haftaki duraklarından biri de İzmir oldu. 18 Mayıs günü Hilton İzmir Otel’de düzenlenen etkinlikte, bilişim teknolojileri alanındaki en yeni eğilimler hakkında katılımcılara sunuldu.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics