Etkinlikler 13 NİSAN 2017 / 15:54

BTvizyon Konya Toplantısı 6 Nisan'da gerçekleşti

Teknoloji kapasitesi yüksek Konya, bu yıl da BTvizyon illeri arasında yerini aldı. BTvizyon Konya etkinliği 6 Nisan'da Dedeman Hotel Konya'da sektörü buluşturdu.
14 ana başlıkta 10'u aşkın konuşmacı, bilişim sektörünün öne çıkan başlıklarını iş dünyası ve bilişim sektörünün temsilcileri ile paylaştı. Konya’da gelenekselleşen etkinlikte ilin bilişim vizyonu ele alınırken, veri merkezleri, değişimin gerekliliği, iş verimliliği ve kurumsal yazılımlar, güvenlik çözümleri ve fidye yazılımlar, veri keşfi ve ileri baskı çözümleri konularında ürün ve çözümler katılımcılarla paylaşıldı. 2002 yılından bu yana sayısı giderek artan illerde düzenli olarak gerçekleştirilen BTvizyon Toplantıları, bilişim sektörünün önde gelen şirketlerinin kurumsal verimlilik, maliyet avantajı gibi faydalar sağlayan ürün ve çözümlerini her ölçekte şirketlerle paylaştıkları ortak buluşma noktası. 
 

BTvizyon Toplantıları Anadolu Toplantıları


BTvizyon Anadolu Toplantıları Bilişim teknolojilerine ilişkin güncel ve gelecek vizyonların, deneyimlerin, bilgilerin, ürün ve çözümleriniz paylaşıldığı toplantı platformudur."BTvizyon Anadolu Toplantıları" etkinlikleri; önde gelen bilişim firmaları ile Anadolu'nun çeşitli illerindeki firmaların buluşturulmasını amaçlar. Bu toplantılar, bilişim teknolojileri sağlayıcılarının, hedefledikleri potansiyel kullanıcılar ile gelecek vizyonlarını paylaştıkları, ürünlerinin ve çözümlerinin tanıtımını yaptıkları ve örnek uygulamalarını gösterdikleri buluşma ve pazarlama platformlarıdır. 2002 yılında Anadolu'nun çeşitli illerinde gerçekleşmeye başlamış olan BTvizyon etkinliklerinde sağlayıcılar, yirmi dakikalık zaman dilimlerinde teknoloji sunumlarını yaparak, çözüm gösterileri alanlarında ürünlerini ve çözümlerini tanıtırken, mevcut ve aday müşterileriyle birebir yüz yüze görüşme olanağı bulmaktadırlar.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics