Etkinlikler 02 MAYIS 2013 / 15:08

BTvizyon toplantıları Bursa'daydı

BTvizyon Toplantıları’nın ‘Kurumsal Kaynak Planlama’ konulu etkinliği 25 Nisan’da Bursa Hilton Hotel’de gerçekleştirildi.

Bilgi Teknolojilerine ilişkin yeniliklerin, deneyimlerin ve bilgilerin paylaşıldığı BTvizyon Toplantıları’nın Bursa ayağı 25 Nisan günü 14 şirket ve destekleyen kurum ve 170 kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Bu yıl ilk olarak düzenlenen ve kurumların gelecek vizyonlarını, teknolojik çözümlerini ve yeniliklerini hedefledikleri katılımcı kitle ile paylaştıkları toplantıda  “işletmemde nasıl verimli ve karlı bir iş modeli oluşturabilirim, çalışma ve üretim anlayışımı nasıl yenileyebilirim, üretim, dağıtım ve yönetim süreçlerimi nasıl daha iyi yönetebilirim, müşterilerimi ve çalışanlarımı nasıl memnun edebilirim?” soruları üzerine yoğunlaşıldı.

İki farklı salonda toplam 11 oturumun gerçekleştirildiği etkinlikte ilk olarak söz alan ERP Komitesi Koordinatörü Göker Sarp ‘Verimlilik İçin ERP Kullanıyoruz. Peki ERP’yi Verimli Kullanabiliyor muyuz?’adı altında bir sunum gerçekleştirdi. Göker Sarp’ın sunumundan sonra söz alan Alp Danışmanlık Kurucusu ve Novida İş Ortağı Dr. Sibel Sain Özdemir ise ‘Şirketlerde Neler Oluyor? Etkin İş Yönetimi Teknoloji, İnovasyon ve Teşviklerle Desteklenmesi’ konulu sunumunu gerçekleştirdi. Açılış kısmında son olarak söz alarak ‘Büyümek İçin Bilişim ve Yeni Fırsatlar’ konulu bir konuşma yapan KOSGEB Başkan Yardımcısı Dr. Metin Şatır’dan sonra katılımcılar iki farlı salonda düzenlenen diğer oturumlara katıldılar.

BTvizyon Toplantıları ile ilgili daha fazla bilgi almak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.
ETİKETLER : BTvizyon Bursa

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics