Etkinlikler 26 MART 2018 / 11:32

Canias ERP Live Etkinliği Ankara’da gerçekleştirildi

IAS tarafından üçüncüsü düzenlenen Canias ERP Live etkinliği, Ankara’da gerçekleştirildi. 8 Mart günü JW Marriott Hotel’de, 200’den fazla konuğun katılımıyla gerçekleştirilen etkinliğe, özel sektörün yanı sıra kamudan da katılım oldu.

Canias ERP yazılımının yenilik ve avantajlarını, müşteri ve adaylara aktarmak amacıyla düzenlenen Canias ERP Live etkinliğinde açılış sunumunu,  IAS Genel Müdürü Behiç Ferhatoğlu yaptı.  Açılış sunumu ardından Türkiye Noterler Birliği Bilgi Teknolojileri Müdürü Necati Etlacakuş, "ERP Seçimi ve Sürdürülebilirlik" başlıklı sunumunu gerçekleştirdi. Etlacakuş, ERP projelerinde özellikle sürdürülebilirliğin hayati önem taşıdığının altını çizdi.

Katılımcıların gün boyu IAS ekibiyle etkileşim halinde oldukları etkinliğin ikinci turunda Canias ERP’nin yeniliklerine yer verildi. İş zekâsı çözümü olan Canias IQ sunumunu; IAS Global İş Ortakları Yöneticisi Burak Bayrakdar, mobil platform çözümü olan Mobilite sunumunu, IAS Teknik Çözümler Yöneticisi Celal Bilgin, Bütçe Uygulamaları sunumunu, IAS Danışmanlık Yöneticisi Murat Karslı ve Ara Versiyon Yeniliklerinin aktarıldığı U2 sunumunu ise IAS Kalite Sistem Yöneticisi Çiğdem Dönmez yaptı. Etkinliğin sonunda IAS ekibi, tüm kadın katılımcılara birer sarı lale hediye etti.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics