Etkinlikler 23 MART 2017 / 16:36

CeBIT, 2018'de kabuk değiştirecek

CeBIT için 2018, yenilikçi bir dönemin ilk adımı olacak. Yapılan açıklama ile birlikte CeBIT etkinliklerinde daha fazla teknoloji, daha fazla yenilik ve daha duygusal çekicilik olacağının müjdesi verildi.


Değişen bir kuşak, yeni teknolojik arayışlar ve güncel eğilimlerin odağında gerçekleşeceği yeni etkinlikler CeBIT'i daha güçlü kılacak. "CeBIT'i, Avrupa'nın 1 numaralı platformu, yenilik ve dijital ekonomi için iş geliştirme festivali olarak kurgulayarak CeBIT'i yeniden tanımlıyoruz," diyen Deutsche Messe Yönetim Kurulu üyesi Oliver Frese organizasyon hakkındaki hedeflerini Hannover'de açıkladı. "Ayrıca, CeBIT 2018’in Haziran ayında yeniden bir araya getiriliyor. Yaz döneminde etkinlik yapma fikri ise tamamen planlarımıza en uygun dönem olması sebebinden. CeBIT'i ilk aşamada yeniden inşa etmek için dijital endüstriyle birlikte çalışıyoruz" dedi.

"Daha eğlenceli, daha şaşırtıcı, daha aydınlık ve daha cesur olacak ve daha önce hiç olmadığı kadar yeni vizyonlar açacak.”

 CeBIT 2018, 11-15 Haziran tarihleri arasında Hannover Sergi Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Bununla birlikte açık havada da etkinliklerin olacağı belirtiliyor.

 

Yenilenen CeBIT, EXPO alanını merkez olarak kullanarak açık hava etkinlikleri çevresinde planlanıyor. Frese, açık hava sitesi, toplantılar ve buluşmalar, vitrinler, açık hava gösterileri, diyalog ve parti tarzı buluşmalar için merkezi bir kampüs kuracağız. "dedi.

 

D!campus etrafındaki salonlar, yeniden keşfedilen CeBIT'in üç temel noktasını oluşturacak: d!Conomy, d!Tec ve d!Talk

 

D!onomy vitrininde, dijital çözüm sağlayıcılarının ve ticar, kamu sektörü müşterilerinin iş dünyasına ulaşacakları yer olacak. Yıkıcı teknolojiler, araştırma enstitüleri ve yeni teşebbüsler, d!Tec adlı yeni teknoloji festivalinde yer alacak ve en önemlisi, d!Talk programı, çeşitli yerlerde düzenlenen bir dizi konferans, çalıştay ve açık oturumlarda bilgi paylaşımı için zengin fırsatlar sunacaktır.

 

Beş günlük etkinliğin ilk günü 11 Haziran 2018, dijital iş dünyası liderleri, siyasiler, gazeteciler ve Welcome Night katılımcılarına açık olabilecek. Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri ise d!Conomy, d!Tec ve d!Talk etkinliğin devamını oluşturacak. 14 Haziran Perşembe gününe gelindiğinde bir çok etkinliğin tamamen halka açık olarak gerçekleşeceği ve bir festival dokusu yakalanmak istendiği belirtiliyor.

 

Frese, "Yeni CeBIT, dijitalleşmenin potansiyelini geniş bir izleyici kitlesine aktararak, iş dünyası ve toplumda dijital dönüşümü gerçekleşmesini kolaylaştıracak.” dedi.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics