Etkinlikler 19 ARALIK 2012 / 10:20

Çekirdekten gelişen fikirler

ARI Çekirdek Projesi; İTÜ ve ARI Teknokent olarak tüm Türkiye’de ve hatta yurtdışındaki girişimcilere yaratıcı fikirlerini hayata geçirme ve kendi işlerini kurma fırsatı sağlamaya devam ediyor. Bu kapsamda, Elginkan Vakfı, Cardtek Group ve Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı (TTGV) gibi birçok paydaşla işbirliği ile, hiçbir karşılık beklemeden ve tamamen sosyal sorumluluk bilinciyle gerçekleştirilmekte olan ARI Çekirdek Projesi'ne başvurular bekleniyor.

Proje ile, iş fikirlerini hayata geçirmek için İTÜ ARI Teknokent bünyesinde lojistik imkanları, iştirak ve destek sunan uzman kuruluşlardan eğitim ve danışmanlık hizmetleri ve finansal destek mekanizmaları ücretsiz olarak girişimcilere sunuluyor. ARI Çekirdek internet sitesi www.aricekirdek.com.tr üzerinden online olarak yapılacak başvurular için son tarih ise 15 Mart 2013.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN