Etkinlikler 28 EYLÜL 2016 / 15:12

CIO Grup & Eczacıbaşı Bilişim Etkinliği gerçekleştirildi.

CIO Grup ve Eczacıbaşı Bilişim işbirliği ile 27 Eylül 2016 tarihinde Eczacıbaşı Holding Kanyon Ofisinde yapılan etkinlikte Eczacıbaşı Bilişim ve iş alanlarının anlatımını takiben "EBIFlow ile İş Süreçlerinizi Hızlı ve Etkin Yönetin", "ITIL Uyumlu Uygulama Servis Yönetimi Hizmetlerimiz", "Sıfır Yatırımla Felaket Kurtarma Merkezi Sahibi Olun (DRaaS)", "Tehditlerinizi Gerçek Zamanlı ve Basit Şekilde Algılayıp Önüne Geçin" ve "Yaklaşan Tehdit: Kişisel Verilerin Korunması Kanunu" oturumlarında Eczacıbaşı Bilişim’in sunduğu teknolojik çözümler CIO Grup üyeleriyle birlikte değerlendirildi.

 

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu oturumunda BTS tarafından; kişisel veri kavramı, veri işleme ilkeleri, veri sorumlusunun yükümlülükleri, yaptırımlar vb. kanuna ilişkin olarak kritik noktalar aktarıldı. Devamında bu konuyla ilgili olarak Eczacıbaşı Bilişim’in danışmanlığını verdiği HPE çözümleri anlatıldı.

 

Etkinliğe ev sahibi olarak Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Faruk Eczacıbaşı ve Eczacıbaşı Holding Bilgi ve İletişim Sistemleri Grup Başkanı Levent Kızıltan da katıldı. Kokteyl öncesi CIO Grup’tan Mustafa Kuğu tarafından Gruba katkı sağlayanlara “CIO Grup’a Değer Katanlar Ödülü” takdim edildi.

ETİKETLER : Etkinlik cio ezcacıbaşı
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN