Etkinlikler 28 EYLÜL 2016 / 15:12

CIO Grup & Eczacıbaşı Bilişim Etkinliği gerçekleştirildi.

CIO Grup ve Eczacıbaşı Bilişim işbirliği ile 27 Eylül 2016 tarihinde Eczacıbaşı Holding Kanyon Ofisinde yapılan etkinlikte Eczacıbaşı Bilişim ve iş alanlarının anlatımını takiben "EBIFlow ile İş Süreçlerinizi Hızlı ve Etkin Yönetin", "ITIL Uyumlu Uygulama Servis Yönetimi Hizmetlerimiz", "Sıfır Yatırımla Felaket Kurtarma Merkezi Sahibi Olun (DRaaS)", "Tehditlerinizi Gerçek Zamanlı ve Basit Şekilde Algılayıp Önüne Geçin" ve "Yaklaşan Tehdit: Kişisel Verilerin Korunması Kanunu" oturumlarında Eczacıbaşı Bilişim’in sunduğu teknolojik çözümler CIO Grup üyeleriyle birlikte değerlendirildi.

 

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu oturumunda BTS tarafından; kişisel veri kavramı, veri işleme ilkeleri, veri sorumlusunun yükümlülükleri, yaptırımlar vb. kanuna ilişkin olarak kritik noktalar aktarıldı. Devamında bu konuyla ilgili olarak Eczacıbaşı Bilişim’in danışmanlığını verdiği HPE çözümleri anlatıldı.

 

Etkinliğe ev sahibi olarak Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Faruk Eczacıbaşı ve Eczacıbaşı Holding Bilgi ve İletişim Sistemleri Grup Başkanı Levent Kızıltan da katıldı. Kokteyl öncesi CIO Grup’tan Mustafa Kuğu tarafından Gruba katkı sağlayanlara “CIO Grup’a Değer Katanlar Ödülü” takdim edildi.

ETİKETLER : Etkinlik cio ezcacıbaşı

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics