Etkinlikler 20 MART 2017 / 15:46

CIOTurkey Üyeleri İle Tanışma Toplantısı Gerçekleştirdi

Sektöre duyurulduktan sonra yoğun ilgi gören CIOTurkey, 16 Mart 2017’de Taksim Gezi Hotel Bosphorus’da üyeleri ile tanışma toplantısı gerçekleştirdi. Farklı sektörlerden birçok Head of IT’nin katıldığı toplantıda, oluşumun misyon, vizyon ve hedefleri üyeler ile paylaşıldı.

 

CIOTurkey Yönetim Kurulu Başkanı Çağatay Sözer’in açılış konuşmasını yaptığı toplantıda, Kurumsal İletişim sorumlusu Mustafa Özen, CIOTurkey’in kuruluş sürecini, misyonunu, vizyonunu, ilke ve değerlerini, hedeflerini anlatan bir sunum gerçekleştirdi. Kapanış konuşmasında Denetim Kurulu Başkanı Tolga Tırpan, üyelik şartlarını ve  üyelik değerlendirme sürecini anlattı.  Toplantı sonrası otel restaurantında düzenlenen yemekte bir araya gelen katılımcılar, tanışma  fırsatı buldu.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN