Etkinlikler 29 NİSAN 2013 / 17:20

CRM Uygulamaları Günü

VeriPark ve Microsoft Türkiye’den Sigorta ve Emeklilik Sektörüne Özel CRM Uygulamaları Günü

2013 de Türkiye’nin parlayan sektörleri arasında olan sigorta ve emeklilikteki büyümeye paralel olarak, firmaların CRM ihtiyaçları da giderek artmaktadır.

2013 de sigorta ve emeklilik sektöründeki büyümeye paralel olarak  şirketlerin artan CRM taleplerine cevap vermek amacıyla Microsoft Dynamics CRM ekibi ve VeriPark 8 Mayıs’ta özel bir etkinlik düzenleyecek. Sadece sigorta ve emeklilik firmalarından karar vericilerin katılacağı etkinlikte, CRM uygulamalarının ve deneyimlerin sektöre yönelik faydaları konuşulacak.

Etkinlik kapsamında dünya çapında ödüllü CRM proje deneyimleri, sigorta ve emeklilik şirketlerinin neden CRM kullanmaları gerektiği, CRM kullananların daha fazla nasıl verim alabilecekleri gibi özel ipuçlarının anlatıldığı interaktif sunumlar da yer alacak.

 

Kayıt için bu adresi kullanabilirsiniz www.veripark.com
ETİKETLER : CRM

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN