Etkinlikler 04 KASIM 2016 / 10:37

CRYPTTECH’İN İŞ ORTAKLARINA ÖZEL ETKİNLİĞİ

Siber Güvenlik alanında ürünler ve teknoloji üreten AR-GE firması CRYPTTECH iş ortaklarıyla Lansman ve Gala Yemeği’nde bir araya geldi.

2 Kasım 2016 tarihinde, Portaxe/Baltalimanı'nda düzenlenen organizasyona, bilişim ve siber güvenlik alanında faaliyet gösteren Türkiye’nin öncü firmalarının üst düzey yöneticileri, yazılım mühendisleri, satış ve pazarlama yetkilileri katıldı.
 
Gala Yemeği’nin ardından, CRYPTTECH Genel Müdür Yardımcısı Mustafa ARI, Siber Güvenlik Neden Önemli? Siber Saldırılara Karşı Nasıl Önlem Alırız? Türkiye ve Dünya’da Siber Güvenlik Alanında Yapılan Yatırımlar Nelerdir? gibi konulara değindiği sunumunu gerçekleştirdi. Program, Teknoloji Direktörü Tarık KOBALAS’ın NG (Next Generation) ürünlerin özelliklerini tanıttığı ve iş ortaklarının sorularını yanıtladığı sunumu ile devam etti. NG siber güvenlik ürünlerindeki, yeni geliştirilen özellikler, ürün önyüz ve teknolojilerinde yapılan inovasyonlara yer verilen sunumda, cloud (bulut) hizmeti, sızma testi ve zafiyet analizi hizmetleri hakkında kısa bilgi verildi.
 
CRYPTTECH Genel Müdürü Alper Cem YILMAZ, dünyada ve ülkemizde son yıllarda siber suçların artışıyla birlikte, siber güvenliğin hayatımızın her alanında gerekliliğine vurgu yaptı. Firmalarının, sektördeki firmalarla etkileşimde kalarak, siber güvenlik yatırımlarına devam edeceklerini ifade etti.
CRYTTECH’in iş ortaklarının yoğun katılımıyla gerçekleşen program, kapanış kokteyli ile son buldu.
ETİKETLER : Cryptech
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN