Etkinlikler 04 OCAK 2013 / 11:44

Dahiler, girişimcilerle buluşuyor

NG Güral Afyon Wellness & Convention, 12 Ocak’ta düzenleyeceği etkinlikle e-ticaretin başarılı isimleri ile Anadolu girişimcisini biraraya getirecek. “E-ticaretin Dahileri Anadolu Girişimcileriyle Buluşuyor” başlığıyla gerçekleştirilecek etkinlikle, Anadolu’daki girişimcilerin e-ticaret konusunda ufkunu genişletmek ve deneyimlerin paylaşımıyla gençlere farklı bakış açıları kazandırmak hedefleniyor.

Etkinliğe Nevzat Aydın (yemeksepeti), Sait Kayahan (Bilyoner.com), Gülfem Toygar (limango.com.tr), Ferda Kertmelioğlu (Mobilera / EO Türkiye Başkanı), Arda Kutsal (Webrazzi), Burak Ertaş (Sahibinden.com), Çağlar Erol (enuygun.com/cember.net), Serkan Sevim(Medianova/444cicek.com/mezun.com), Mehmet İnhan (İdefix), Kıvanç Onan (Paypal Türkiye) gibi girişimciler konuşmacı olarak katılacak.

Bölgedeki yatırımlara destek vermeyi de amaçlayan etkinliğin, gelenekselleşerek bir ‘girişimcilik zirvesi’ haline gelmesi hedefleniyor. Başvuru için iletişim bilgisi ise eticaretzirvesi@nghotelsandresorts.com
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN