Etkinlikler 31 EKİM 2016 / 10:41

DIGITAL SIGNAGE VE ANALİZ ÇÖZÜMLERİ SUNAN BEABLOO ile SEKTÖRÜN ÖNDE GELENLERİ İSTANBUL’DA BULUŞTU!

Beabloo’nun kobilere yönelik hazırlamış olduğu MyBloo adlı ürünün de Türkiye lansmanı yapıldı.

Beabloo 2008 yılında interaktif digital signage çözümleri sunmak üzere Barcelona’da yola çıkmış bir firmadır. Ancak geldiği noktada, digital signage’ın yanı sıra video analytics, wifi analytics gibi mağaza içi analiz hizmetleri vermekte, ölçümlenebilir çözümleri sayesinde markaların verimliliğini arttırmayı hedeflemektedir. 2014 yılında Alibaba, ARM, Sprint, Brightstar gibi firmaların da yatırımcısı Softbank’ten 10 milyon Euro yatırım almıştır. Beabloo en son satın aldığı Metriplica firması ile O2O analizleri de yapmayı hedeflemektedir.
Beabloo Türkiye, 2012 yılında Zerrin Yerlikaya – Doğan Yerlikaya ortaklığında kurulmuştur. Türkiye ve Gürcistan’da Nissan, Pronet, Mercure Hotel, HP, Intel, Huqqa, TBC Bank gibi önemli markalara hizmet vermektedir.
26 Ekim’de Mercure Hotel’de Beabloo Türkiye ev sahipliğinde gerçekleştirilen etkinlikte, Beabloo CEO’su Jaume Portell firmanın çözümleri ile ilgili sunumlar yapmış, online ve offline ticaret ile ilgili önemli veri paylaşımlarında bulunmuştur. Nissan Türkiye’den kaynak yönetim müdürü Salih Çiçek de Beabloo ile birlikte servis noktalarında gerçekleştirmiş oldukları projenin detaylarını paylaşmış, bu proje ile 19 proje arasında Kaizen ödülünü almaya hak kazandıklarını dile getirmiştir. Beabloo Türkiye iş ortakları Komart ve Samsung sunumları ile devam eden etkinlikte ayrıca MyBloo adlı kobileri dijitalize etmeyi amaçlayan ürünün lansmanı da yapılmıştır.
Beabloo Türkiye yönetici ortağı Zerrin Yerlikaya, bu yıl ilk defa İstanbul’da gerçekleştirilen etkinliklerini bundan sonraki yıllarda da tekrarlamayı planladıklarını, büyük markaların yanı sıra küçük ölçekli işletmeleri de dahil ederek dijitalleşme süreçlerinde onlara sürekli destek sağlamayı planladıklarını belirtmiştir. 
ETİKETLER : DIGITAL SIGNAGE Beabloo
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN