Etkinlikler 29 EYLÜL 2016 / 12:06

Dijital Evrim ile Endüstri 4.0 - kaçış yok!

Dev konuşmacılar hızla belli oluyor

Dijitalleşme dev bir sarmal halinde dünyadaki her şeyi değiştirip dönüştürüyor. Yeni dijital dünyada nesneler, cihazlar, insanlar, ofisler, evler, şehirler, ülkeler birbirlerine dijital nöron ağlarıyla bağlanıyor ve birbiriyle iletişim kuran, tetikleyen, etkileyen ve akıllı hale getiren bir ekosistem oluşturuyor.

 

Tasarım, eğitim, üretim, pazarlama, eğlence, ticaret, alışveriş, sağlık, ulaşım ve aklımıza gelebilecek her alan dijitalleşmek ve devasa bir dijital ekosistemin parçası olmak zorunda.

 

Dijitalleşmenin 4. dalgası olan Endüstri 4.0, herşeyi birbirine bağlamakla kalmıyor aynı zamanda yapay zeka temelli yepyeni tasarım, planlama, ar-ge, üretim, tedarik, kalite, süreç yönetimi, otonom sistemler, hizmet ve müşteri deneyimini de beraberinde getirerek 4. dalga dijital ekonominin temellerini atıyor.

 

Dijital evrimin bir parçası olamayanın var olamayacağı bu dünyada dijital olmaktan kaçış yok!

 

Bilişim Zirvesi 2016'da dijital evrim yol haritasını hep birlikte oluşturacağız; endüstri 4.0 dalgasını yakalamanın ipuçlarını belirleyeceğiz.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN