Etkinlikler 02 HAZİRAN 2017 / 14:07

Dijital Evrimin Kaldıracı Panel Konuşmacısı: Muzaffer Yöntem Infolitik Yazılım, Kurucu Ortak

25 Mayıs'ta gerçekleşen Dijital Evrim Teknoloji Platformu etkinliğinin "Dijital Evrimin Kaldıracı; Yeni Teknolojiler İle Dönüşüm Haritası" başlıklı panelinde panel konuğu olarak yer alan Muzaffer Yöntem’in video röportajı için tıklayınız. Teknoloji hızla gelişiyor, iş ve sosyal hayatı derinden etkiliyor. Şirket ve kurumların bu gelişmelere kayıtsız kalabilmesinin imkansız hale geldiği günümüzde dijital dönüşüm süreçlerinde artık yeni bir döneme giriliyor. Yeni nesil teknolojilerle yeni iş modelleri ortaya çıkmaya ve rekabet yeniden tanımlanmaya başlandı. Her yeni gelişmenin yakından takip edilmesinin elzem hale gelmesiyle birlikte Teknoloji Platformları, önemli bir boşluğu doldurmaya başladı. Bilişim Zirvesi Etkinlik Şirketi tarafından düzenlenen Teknoloji Platformları’nın Mayıs ayı konusu “Dijital Evrim” oldu.
 
25 Mayıs günü gerçekleştirilen ve aynı gün 10’dan fazla farklı etkinliğin olmasına rağmen önemli bir izleyici kitlesine hitap eden Teknoloji Platformu’nun kısa özet videosunu buradan izleyebilirsiniz.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN