Etkinlikler 05 EKİM 2017 / 15:13

Doğuya açılan teknoloji kapısı…

Bilişim Zirvesi tarafından düzenlenen BTvizyon Toplantıları tüm hızıyla devam Türkiye’yi dolaşmaya devam ediyor. Önceki hafta ülkenin en sıcak bölgesi Adana’da gerçekleştirilen toplantı geçtiğimiz hafta ise en soğuk illerimizden Erzurum’da bilişimcileri buluşturdu.

Yaşamından bilişimi ayıramayan etkinlik konuklarından bazıları ile sohbet ettik ve bir kez daha gördük ki; ülkemizin bir ucundan diğer ucuna kadar teknoloji vizyonunu taşıdığımız her noktada BTvizyon ayrı bir tat, ayrı bir lezzet bırakıyor. Bizde iz bırakan etkinliklerden biri olarak yerini alan BTvizyon Erzurum’dan kısa izlenimler için videoyu izlemenizi öneririz.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN