Etkinlikler 12 NİSAN 2013 / 09:51

Doodle'lar yarışıyor

“Türkiye’nin Harikaları” temalı Doodle 4 Google logo yarışmasına yapılan başvurular arasından kazanan çalışmanın belirlenmesinde son dönemece girildi.

Türkiye’nin doğal güzellikleri, tarihi ve turistik yerlerini konu alan Doodle'ların yarıştığı, Milli Eğitim Bakanlığı ve Kültür ve Turizm Bakanlığı destekli yarışmanın ödül töreni, finale kalan öğrencilerin katılımıyla 17 Nisan 2013, Çarşamba günü Miniatürk’te gerçekleşecek.

Doodle 4 Google ‘Türkiye’nin Harikaları’ toplantısında Google Türkiye Ortadoğu ve Kuzey Afrika Bölgesi Pazarlama Direktörü Mustafa İçil ve Global Doodle Tasarım ekibinden Kevin Laughlin de katılacak.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN