Etkinlikler 07 EKİM 2016 / 17:45

Dünyanın merak ettiği konuşmacılar 22-23 Kasım’da Bilişim Zirvesi’ne Geliyor!

Bilişim Zirvesi’16 - ICT Summit etkinliği bu yıl, dünyanın yakından takip ettiği isimlerin de yer aldığı 200’ün üzerindeki konuşmacının katılımıyla ve “Dijital Evrim ile Endüstri 4.0” ana temasıyla 22-23 Kasım tarihlerinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde yapılacak.

İstanbul, 6 Ekim 2016 –Bilişim Zirvesi’16 – ICT Summit etkinliği bu yıl 22-23 Kasım tarihlerinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi’nde dünyaca tanınmış konuşmacıların konuk olarak katıldığı etkinliklerle gerçekleşecek. Konuşmacılar arasında öyle isimler var ki onların söylediklerini bütün dünya merakla bekliyor. T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Bilgi Teknolojileri Kurulu Başkanı Dr. Ömer Fatih Sayan’ın da davetli olduğu Bilişim Zirvesi’16’da “Digital Evrim’in Organizasyonu” kitabının yazarı Sriram Narayan ve Robert Bosch Engineering and Business Solutions Başkan Yardımcısı & İşletme Birimi Başkanı Gaur Dattatreya tüm dünyanın merakla beklediği konuşmacılar olacak.
 
“Digital Evrim’ in Organizasyonu” kitabında Sriram Narayan Dijital Evrim sürecinde CIO bakışı ile Dijital dünyaya hazırlanırken önündeki fırsatlar ve engeller nelerdir?  Dijital transformasyon hangi araçlardır, hangi yöntemler ile mümkün olabilir? sorularının cevaplarını veriyor. Alanında “dünyada okunması gereken 10 kitaptan birinin yazarı” olarak tanınan Sriram Narayan, dijitalleşmede iş analizinin yeni tanımını yapıyor ve nasıl olması gerektiğinin altını çiziyor. 
 
Robert Bosch Engineering Başkan Yardımcısı Gaur Dattatreya ise endüstiri 4.0 bağlantısı ve entegrasyonu süreci, bunun sonrasında bizi nasıl bir dünya bekliyor, bu dünya ne kadar güvenli olacak, geleceğin otomobilleri nasıl olacak, endüstri ve sanayi 4.0’ın hangi süreçlerden geçmesi gerekiyor? sorularının cevaplarını katılımcılarla paylaşacak.
 
Uluslararası kimliği, köklü, güçlü, özgün ve zengin içerikli yapısıyla alanındaki en önemli platform olan
Bilişim Zirvesi’nde bu yıl “Dijital Evrim ile Endüstri 4.0” ana temasında, “No way out! (Kaçış yok)” mottosu işlenecek. Zirvede dijital evrimin yol haritası oluşturulurken, Endüstri 4.0 dalgasını yakalamanın ipuçları da masaya yatırılacak.
 
 
http://www.bilisimzirvesi.com.tr
ETİKETLER : bilişim zirvesi
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN