Etkinlikler 05 HAZİRAN 2013 / 11:14

Dynamics NAV inşaat dikey çözümü semineri yapıldı

Tradesoft, Dynamics NAV İnşaat Dikey Çözümü seminerini 28 Mayıs Salı günü Microsoft Türkiye ofisinde gerçekleştirdi.

Tradesoft Business Solutions Genel Müdürü K. Erman Karaca’nın konuşmasıyla başlayan etkinlik EMEA Bölgesi Microsoft Business Solutions Genel Müdürü Karim Ramadan’ın sunumuyla devam etti.  Microsoft Dynamics Leads’den Arzu Türker Yılmaz’ın da söz aldığı etkinlikte, 4PS İnşaat Genel Müdürü Wim Jansen, proje çözümleri, 4PS’in mevcut durumu, müşteri beklentileri,  Tradesoft ve 4PS Construct iş birliği ile ilgili detaylar hakkında katılımcıları bilgilendirdi.

Tradesoft’un bir diğer konuk konuşmacısı Proplan Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Özber ise inşaat Sektörünün Bugünü ve Yarını konulu konuşması ile inşaat sektöründeki tecrübelerini anlattı.  Ardından söz alan Tradesoft Danışmanlık Servisleri ERP Grup Müdürü Ümit Gürbüz ise tek bir bütünleşik çözüm, tahmin – maliyet – keşif – teklif, proje kontrolü, planlama, sahadan-şantiyeden veri girişi gibi detayları sunumunda anlattı.
ETİKETLER : Dynamics NAV
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN