Etkinlikler 18 ARALIK 2012 / 16:01

Dynamics Zirvesi, şirketleri buluşturdu

Bugün gerçekleşen Microsoft Dynamics Zirvesi 2012’de, Microsoft Dynamics ürünlerinin son sürümleri ve iş ortaklarının sunduğu sektörel çözümler aktarıldı. Etkinlikte gün boyunca gerçekleştirilen oturumlarda Microsoft Dynamics kullanan şirketler de gerçekleştirdikleri projelerden elde ettikleri başarılarını da izleyenlerle paylaştı.

Zirvenin açılış konuşmasını gerçekleştiren Microsoft Türkiye Genel Müdürü Tamer Özmen: “Microsoft olarak, önümüzdeki on yıla damga vuracak 4 mega eğilim; Mobilite, Sosyal Ağ, Bulut ve Büyük Veri’ye çok önem veriyoruz. Mobilite, herkese zaman, mekân ve cihazdan bağımsız iletişim olanağı sunuyor, herkesin dilediği yerden dilediği cihaz ile verilerine ulaşması mümkün. Bugün hayatımızın vazgeçilmezi olan sosyal ağlar, online dünyada sosyalleşmemize olanak tanıyor. Bulut ise, tüm verilerin toparlandığı yer, bulut olmadan mobilite ve sosyal paylaşım mümkün değil. Giderek artan verilerin nerede saklanacağı ve bu verilere nasıl ulaşabileceğimiz soruları çok önemli. Büyük veri güvenli bir şekilde tüm verilere ulaşabilme imkânı tanıyor. Bu dönem, 5-6 sene önce hayal edemediğimiz her şeye bize sunuyor. Artık ihtiyaçlar doğrultusunda değişim kaçınılmaz bir hale geliyor. Değişimin hızını tüketici belirliyor ve bu hızı yönetmek, müşteriyi anlamak ve kazanmak için şirketler çok önemli. Bu dört mega eğilim sayesinde tüketiciler ile kurumlar bir araya geliyor. Microsoft olarak biz de kurumun verimliliklerini arttırmaları ve rekabetçi pazarda avantaj sağlamaları için güvenilir çözümler sunuyoruz. Bugünkü zirvede ele aldığımız esnek, güçlü ve güvenilir Microsoft Dynamics ürünleri, kurumların yeni iş modelleri yaratmaları ve geliştirmeleri için büyük bir fırsat” dedi.

Açılış konuşmalarının ardından, Doğada Tek Başına Program Yapımcısı ve Hayatta Kalma Uzmanı Serdar Kılıç doğada ve iş hayatında hayatta kalmayı rekabet ve verimlilikle birleştirerek yaptığı konuşmada deneyimlerini paylaştı.

Dynamics müşterileri, Dynamics çözümlerini anlattı

Coca-Cola’dan Turkcell’e, Borusan Oto’dan Toyota’ya birçok sektörden kurum Microsoft Dynamics çözümlerinin kurumları için yarattığı kolaylıkları paylaştı. Kurum ve çalışanların, kendi tercih ve iş yapış biçimlerini sisteme hızlı ve kolay bir şekilde tanıtabilmelerini amaç edinen Dynamics’in Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) ve Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) çözümlerinin faydaları da zirvede ele alındı. ETG’nin Platin Sponsor olarak yer aldığı zirvenin, Altın Sponsorluğunu Veripark, Tradesoft, Intelligent Systems ve Birleşik Uzmanlar firmaları üstlendi.
ETİKETLER : Etkinlikler Microsoft

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics