Etkinlikler 25 MART 2014 / 13:36

E-ticaret Akademisi Eğitim Programı başlıyor

Elektronik Ticaret İşletmecileri Derneği (ETİD) tarafından hayata geçirilen e-ticaret Akademisi Eğitim Programı, TTNET ev sahipliğinde başlıyor. Sektörün önde gelen yönetici ve girişimcilerinin e-ticaret sitesi kurmaktan finans yönetimine kadar birçok farklı konuda verecekleri eğitimler, katılımcılara farklı bakış açıları kazandırmayı hedefliyor.

Üye ağıyla Türkiye e-ticaret sektörünün yüzde 90’ını temsil eden Elektronik Ticaret İşletmecileri Derneği (ETİD) tarafından hayata geçirilen E-Ticaret Akademisi Eğitim Programı başlıyor. Türkiye’nin lider internet şirketi TTNET sponsorluğundaki program, sektörün önde gelen yöneticileri ve girişimcileri tarafından verilecek eğitimlerle katılımcılara farklı bakış açıları kazandırmayı hedefliyor.

Kesintisiz büyümesini sürdüren e-ticaret sektörüne yeni istihdam sağlanması, mevcut insan kaynağının eğitilmesi, sektöre yeni giriş yapan profesyonel adayları, girişimciler ve sektörün çözüm ortakları için e-ticaret süreçlerine derinlemesine bir bakış sağlanması da programın amaçları arasında yer alıyor.

5-6 ve 12-13 Nisan tarihlerinde toplam 16 saat olarak gerçekleşecek eğitimlerde, e-ticaret sitesi kurmaktan başarılı bir site yönetimine, pazarlama planı oluşturmaktan finans yönetimine kadar birçok konu tüm ayrıntılarıyla ele alınacak.

İstanbul Şişli’de bulunan TTNET Genel Müdürlük binasında gerçekleşecek eğitimlerle ilgili ayrıntılı bilgi http://etidakademi.com  adresinden alınabiliyor.
ETİKETLER : e-ticaret

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics