Etkinlikler 18 NİSAN 2013 / 16:23

E-ticaret zirvede buluşacak

E-Ticaret Konferansı ve Fuarı, 31 Mayıs’ta Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. Etkinlikte e-ticaret, sayısal ekonomi ve ilgili alanlarda faaliyet gösteren şirketler, girişimciler ve yatırımcılar biraraya gelecek. Etkinliğe 30 Nisan tarihine kadar çevrimiçi kayıt yaptırılabilecek.

TOBB izniyle gerçekleştirilen ilk e-ticaret fuarı ile konferansa eş zamanlı olarak, sektör ve ilgili alanlarda faaliyet gösteren kurumların temsilcilerinin bir araya getirilmesi, görüş alışverişinde bulunarak, ürün ve hizmetlerinin tanıtabilecekleri bir platform sağlanması hedefleniyor.

Katılımcılar zirve kapsamında yeni kanallar, son teknolojiler, arama optimizasyonunun verimli kullanımı, üye ve aktif kullanıcı sayısının artırılması ile sürdürülebilirliğin sağlanması, e-ticaret yasasında gelinen nokta ve veri kullanımının hukuksal boyutları, mobil ödeme, güvenlik, müşterilerin gözünden e-ticaret gibi sektörün gündemini oluşturan konular hakkında uzmanlar tarafından bilgilendirilecek.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN