Etkinlikler 07 MART 2013 / 10:50

ECIR 2013'ün ev sahibi Yandex olacak

Bilgi erişimi alanında en güncel araştırma sonuçlarının paylaşıldığı, Avrupa'da bu konuda düzenlenen en büyük etkinlik olan 35. ECIR / Avrupa Bilgi Erişim Konferansı (European Conference on Information Retrieval), 24-27 Mart 2013 tarihleri arasında Moskova'da gerçekleştirilecek. Konferans, Rusya'nın popüler arama motoru Yandex'in organizatörlüğünde, Ekonomi Yüksek Okulu (Higher School of Economics) işbirliği ve BCS IRSG'nin desteğiyle gerçekleştiriliyor.

Twitter, Yahoo! Labs, Microsoft Research, eBay, IBM Research ve Yandex gibi internet şirketleri ve araştırma laboratuvarlarında çalışan birçok konuşmacının katılacağı konferans, alanlarında daha önce yayınlanmamış, orijinal sonuçlar sunan bildirileri özellikle teşvik ediyor. Tamamen İngilizce olarak gerçekleştirilecek olan etkinliğin sponsorları arasında Google, ABBYY, Mail.ru, Yahoo! Labs ve Microsoft Research bulunuyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN