Etkinlikler 15 NİSAN 2013 / 16:34

Egemen Bağış Açık Akademi'nin konuğu olacak

Türkiye’nin yazılım ve uygulama geliştirme alanındaki  önemli eğitim projelerinden biri olan “Microsoft Türkiye Açık Akademi”, çevrimiçi yayın platformu “Açık Akademi TV” kanalıyla Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış’ı konuk ediyor. 

Microsoft Türkiye, gençlere yeni fırsatlar ve uygulama pazarına yönelik iş gücü sağlama hedefiyle hayat geçirdiği, “Online Uygulama Geliştirme Okulu Açık Akademi” ile bu alanda eğitim olanağı bulamayanlara, ücretsiz eğitim fırsatı sunuyor. 95 binden fazla öğrenciye hizmet veren Açık Akademi, birçok gencin hayatına yön verecek bir eğitim programını hayata geçiriyor.

Açık Akademi’nin yayın platformu olan “Açık Akademi TV”, 18 Nisan 2013, saat 16.00’da Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış’ı Microsoft Türkiye ofisinde konuk edecek. www.acikakademi.com/canliyayin adresinden canlı olarak da takip edilebilecek, Türkiye’nin Gelecek Vizyonu konulu seminer çerçevesinde Bakan Egemen Bağış, Açık Akademi’lilerin sorularını da yanıtlayacak.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN