Etkinlikler 29 OCAK 2018 / 14:16

Endüstri 4.0, İzmir’den başlıyor

Üretimde yenilikçi çözümlerin tanıtılacağı FIT ’18- Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı, 22 Şubat-25 Şubat’ta Fuar İzmir’de düzenlenecek. Beş ayrı fuarı tek çatı altında birleştiren FIT ’18, endüstri alanındaki en büyük etkinlik. FIT Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Fuarı; otomasyondan elektrik-elektronik ve enerjiye, hidrolikten bina otomasyonu ve metal işlemeye kadar pek çok alanda ziyaretçilere, sektörlerindeki en son ürün ve hizmetleri bir arada görme ve değerlendirme olanağı sunacak. Hedef ise sanayi alanındaki teknolojik gelişmeleri İzmir’den başlayarak Türkiye’nin çeşitli noktalarına taşımak.

Tek çatı altında 5 ayrı endüstriyel fuarı birleştiren FIT ’18 kapsamında; Otomasyon, Elektrik Elektronik ve Enerji, Hidrolik-Pnömatik, Bina Otomasyonu ve Zayıf Akım Sistemleri ve Metal İşleme fuarları katılımcılarına potansiyel müşterileriyle tanışma fırsatı sunacak.

FIT ’18, katılımcılara mevcut teknolojileri deneyimleme olanağı sunarken, 23-24 Şubat’ta fuar kapsamında düzenlenecek Geleceğin Endüstriyel Teknolojileri Zirvesi’nde ise önümüzdeki yıllarda fabrikalarda nasıl bir dönüşüm yaşanacağı konuşulacak. Teknoloji Girişimcileri ve İş Adamları Derneği (TEKGİAD) işbirliği ile organize edilen zirvenin yanı sıra, Girişim Pazaryeri etkinliği kapsamında yenilikçi çözümler üreten teknoloji girişimcileri ödüllendirilecek.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics