Etkinlikler 22 EYLÜL 2016 / 16:27

ERP Çözüm Süreçleri Teknoloji Platformu 16. Bilişim Zirvesi’nde

Dijital şirketinizi ERP ile kolay yönetin

Kurumsal kaynak planlama olarak adlandırdığımız kurumsal iç çözümleri bütününün çıkış noktası başlangıçta mali ve finansal yönetim, şirket kaynaklarının planlanması ve üretim otomasyonu idi. Ancak dijital dönüşüm ile birlikte ERP sistemleri de ciddi bir kimlik değişimine uğrayarak şirketlerin stratejik yönetimi, gelecek vizyonunu belirleme, rekabet güçlerini ve karlılıklarını artırmada vazgeçilmez iş ortağı oldu.

İnternet ile birlikte gelişen dijital iş dünyasında müşteri merkeze oturdu. Dolayısıyla ERP sistemleri de şirketlerin içindeki sistem odalarından çıkıp mağazada, sokakta, üretim sahalarında kısacası her yerde müşteri nabzını ölçen, analiz eden, raporlayan ve geleceği planlayan bir yapıya dönüştü.

Konu başlıkları:

-          ERP sistemleri şirketlerde dijital dönüşüme nasıl katkıda bulunuyor

-          Şirketlerde iş çözümlerinin entegrasyonu neden önemli, nasıl sağlanabilir?

-          Kamudaki e-dönüşüm projeleri ve omnichannel uygulamaları ERP sistemlerinin yeteneğini nasıl farklılaştırıyor?

-          SaaS, bulut bilişim çözümleri ERP sistemlerinin kullanımını nasıl etkiliyor

-          Dijital KOBİ'ler için yeni ERP

-          Endüstri 4.0, ERP sistemlerini nasıl dönüştürüyor?

ETİKETLER : erp bilişim zirvesi
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN