Etkinlikler 21 ŞUBAT 2013 / 18:34

Estap ürün yelpazesini güçlendiriyor

Kurumlara ve veri merkezlerine yönelik olarak kabinet ve kabinet aksesuarları üreten ve bu alanda Türkiye’nin öncü şirketlerinden Estap, Türkiye genelinde faaliyet gösteren yetkili ana bayileri ile Mardin’de biraraya geldi.

Düzenlenen etkinlikte açılış konuşmasını gerçekleştiren Estap Genel Müdürü Murat Eti, 2012 yılında fabrika altyapısını daha da güçlendirecek yatırımlar yaptıklarını ve bu yatırımların bu yıl da devam edeceğini kaydetti. Bu yatırımlar sonucunda üretim maliyetlerini düşüreceklerini belirten Murat Eti, şunları kaydetti:

“Estap’ın bağlı olduğu Legrand’ın yurtdışında iki fabrikası daha bulunuyor. Bu fabrikalardaki yeni bilgi birikimlerini Türkiye’ye aktaracağız. Bu fabrikalarda geliştirilen birtakım aksesuvarları da ürünlerimize yansıtacağız. Pazarda yoğun bir rekabet yaşanıyor ve bizim de pazar lideri olarak farklılıklarımızı ortaya koymamız gerekiyor. Diğer taraftan, yerli ve yabancı kuruluşlar tarafından yapılan veri merkezi yatırımları da beklenilen düzeyde değil. Yabancı yatırımcılar şu an Rusya bölgesindeki yatırımlarını tamamlamak üzereler ve yakın bir zamanda da Türkiye’ye yönelecekler. İşte bu duruma bizlerin hazırlıklı olması ve gelecek olan taleplere yanıt verebilmesi gerekiyor. Tüm yatırımlarımızı da bu yönde gerçekleştiriyoruz.”

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN