Etkinlikler 20 NİSAN 2017 / 14:34

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi 3. Kariyer Günleri Başlıyor

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Kariyer Günleri 3 Mayıs 2017 tarihinde düzenlenecektir. Kariyer, Girişimcilik ve Mesleki Test Merkezi organizasyonunda düzenlenecek etkinliğe 17 bölüm ve 4 meslek yüksekokulu programına uygun olarak sektörün önde gelen firmaları katılım sağlayacaktır. Öğrencilerin mesleki anlamda gelişimlerine katkı sağlamak ve sektörü yakından tanımalarına destek olmak amacıyla düzenlenen etkinlikte sektör yetkilileriyle bir araya gelecek olan öğrenciler kariyerlerini belirleme yolunda önemli katkılar elde edecektir. 

 

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi 2010’da kurulduğu tarihten beri 17 bölüm, 4 meslek yüksekokulu programı ve 9 merkezi ile 7 bine yakın öğrenciye “Sadece Eğitim Değil, Değer de Veriyoruz” vizyonu doğrultusunda eğitim faaliyetleri yürütmektedir. 

 

İş ve staj fırsatlarıyla beraber sürpriz hediyeler ve eğitim fırsatlarının da sunulacağı FSMVÜ 3. Kariyer Günleri’nde firmalar için stant temini ve katılım ücretsiz olacaktır. Etkinliğimizde yer almak için siz de aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. 

 

http://kariyer.fsm.edu.tr/Kariyer-Fuari-Basvuru_Formu

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics