Etkinlikler 28 MART 2014 / 14:01

Fikirlerinizi uygulamaya geçirin

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü, 26 Mart Çarşamba günü düzenlediği e-girişimcilik sohbetinde Cloud Arena Kurucu ortağı Arden Agopyan, Sanal Pazar Genel Müdürü Cem Kesici ve Emlajet Genel Müdürü Okan Arı katıldı.Turizm sektörüne yönelik olarak geliştirdiği küresel çözümlerle konaklama tesisi, acente yönetimini ve dijital pazarlamasını kolaylaştıran, çevrimiçi rezervasyon deneyimini farklı bir boyuta taşıyan yenilikçi bir teknoloji şirketi olan CloudArena’nın kurucu ortağı Arden Agopyan sektöre adım atmaya hazırlanan gençlerle bilgi ve birikimlerini paylaştı. Girişimcilik üzerine tavsiyeler vererek öğrencilere e-ticaret sektördeki son gelişmelerden haberdar etti.

HotelRunner’ın yaratıcısı CloudArena olarak bu tür etkinliklere çok önem verdiklerini belirten Agopyan girişimciliğe erken yaşta okurken başlamanın faydalarından bahsetti. Girişimciliğin sürekli olarak belirsizliğin hâkim sürdüğü bir ortamda mücadele etmek olduğunu söyleyen Agopyan, gençlere yeni fikirler üretip bunları uygulamaya koymaktan vazgeçmemelerini tavsiye etti.

7 Nisan 2014 Pazartesi günü Boğaziçi Üniversitesi'nde makroekonomi, endüstriyel, çevresel sürdürülebililik kavramlarının tartışılacağı Ekonomi Zirvesi gerçekleştirilecek.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics