Etkinlikler 27 EYLÜL 2016 / 14:47

GAUR DATTATREYA ve SRIRAM NARAYAN Bilişim Zirvesi'nde

GAUR DATTATREYA

 

Robert Bosch Engineering and Business Solutions Pvt. Ltd.

Başkan Yardımcısı & İşletme Birimi Başkanı

 

GAUR DATTATREYA, yeni dijital dünyanın ekosistemini, bunun nasıl kurulacağını, bu sürecin takviminin ne olacağının bilgilerini paylaşıyor. Peki,  dünya bu ‘’Bağlantılı Hayat’’ı,  günlük hayatında ne zaman hissetmeye başlayacak. İşte en önemli dönüm noktası da burası değil mi?

 

IoT - Endüstiri 4.0 bağlantısı ve entegrasyonu sürecini, bunun sonrasında bizi nasıl bir dünya bekliyor, bu dünya ne kadar güvenli olacak, geleceğin otomobilleri nasıl olacak…… Teknik olarak akıllı üretim için hangi aşamalar yaşanacak, Endüstri ve Sanayi 4.0 ‘ın hangi süreçlerden geçmesi gerekiyor. Bosch  akıllı üretim uygulamalarının laboratuvar aşamalarında prototipte neler var ?

 

Tüm bu konuları anlatacak olan Bosch Başkan Yardımcısı Gaur DATTATREYA ‘nın ana tutkusu Teknoloji ve İşletme.  Yönettiği işletme birimi, farklı etki alanlarında projeler hazırlamakta ve geliştirmektedir.  Endüstriyel otomasyon ve akıllı üretim ; otomotiv elektroniği , yönlendirme ve sistem kontrolü; elekrikli aletler; güvenlik sistemleri; HVAC sistemleri ve ev gereçleri, vb. Ürün güvenirliliği ile ilgili 3 COE ( Center of Excellence-Mükemmellik Merkezi ) yürütmektedir.

 

GAUR DATTATREYA Bilgi Teknolojileri sektöründe 28 yıllık tecrübeye, Robert Bosch Grubu’nda 22 yıllık çalışma hayatına sahip. Hindistan, Almanya ve ABD’de yaşadı ve çalıştı.

 

 

 

 

SRIRAM NARAYAN

‘’Agile IT Organization Design: For Digital Transformation and Continuous Delivery’’ Kitabı Yazarı

 

Digital Evrim’in Organizasyonu

Dijital Evrim sürecinde CIO bakışı ile Dijital dünyaya hazırlanırken önündeki fırsatlar ve engeller nelerdir?   Dijital transformasyon hangi araçlardır? Hangi  yöntemler ile mümkün olabilir ? İşte tam da burada Agile’ nin kritik rolü nedir ?

 

SRIRAM NARAYAN, Dijitalleşmede iş analizinin yeni tanımını yapıyor, nasıl olması gerektiğinin altını çiziyor.  Narayan, Dijital tarnsformasyonda iş analizinin Agile metodolojisi ile yapıldığında ne fark yarattığından bahsediyor….

 

‘’Agile IT Organization Design: For Digital Transformation and Continuous Delivery” isimli kitabın yazarı olan Sriram Narayan ThoughtWorks bünyesinde Dijital ve İletişim Teknolojileri Yönetim Danışmanı görevini sürdürmektedir.   Yazmış olduğu, “’Agile IT Organization Design: For Digital Transformation and Continuous Delivery’’ kitabı dünyanın en büyük yatırım şirketlerinden biri olan Vanguard CIO’su tarafından , CIO’lara önerilen okunması gereken kitaplar listesinin ilk sırasında yer alması için aday gösterilmiştir. Kitap ayrıca Lloyds Bankacılık Grubu , Dijital Tüketici Bölümü Yönetici Direktörü tarafından, dijital liderler için okunması gereken kitaplar listesinde gösterilmiştir. Sriram , müşterilerinin orta kademeden daha üst düzey  yönetimlerine kadar değişim getirerek , onların ürün ve iletişim teknolojleri organizasyon performanslarını geliştirmelerine yardımcı olmaktadır.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics