Etkinlikler 10 MAYIS 2013 / 09:44

Girişimciler buluştu

Dünya genelinde 9 binden fazla girişimciyi bünyesinde barındıran Entrepreneurs’ Organization (EO), tüm dünyadan üyelerinin katılımıyla düzenlediği Global Liderlik Konferansı’nda en başarılı ülke derneklerini ödüllendirdi.

40 ülkede 9 binden fazla girişimcinin yer aldığı küresel çapta bir girişimcilik ağı olan Entrepreneurs’ Organization (EO) tarafından Filipinler’in başkenti Manila’da düzenlenen Global Liderlik Konferansı, tüm dünyadan EO üyelerini bir araya getirdi. Konferans kapsamında gerçekleştirilen çeşitli etkinliklerin yanı sıra EO’nun başarılı ülke dernekleri de ödüllendirildi.

EO Türkiye’nin kazandığı uluslararası başarının Türkiye’deki girişimcilik iklimi açısından büyük önem taşıdığını vurgulayan EO Türkiye Başkanı Ferda Kertmelioğlu, “Türkiye’de sağlıklı bir girişimcilik ortamının yaratılmasına katkıda bulunmayı ve EO Türkiye’nin sesini dünya çapında duyurarak ülkemize daha fazla uluslararası girişimci çekmeyi hedefliyoruz. Temel değerlerimiz olan ‘cesurca ilerlemek’, ‘kendini geliştirmek, ‘öğrenerek büyümek’ ve ‘güven ve saygı’ faaliyetlerimizi de yönlendiriyor ve çeşitlendiriyor” dedi.

Entrepreneurs’ Organization (EO) tarafından Manila’da gerçekleştirilen Global Liderlik Konferansı’nda EO Türkiye’yi Öğrenmeden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Can Bayraktar, Forumdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Melih Ödemiş, Pazarlama ve İletişimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Orkide Gökhan, Üyelikten Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Azra Kertmelioğlu, Hızlandırıcı Program Yönetim Kurulu Üyesi Alper Çelen’den oluşan heyet temsil etti.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN