Etkinlikler 18 NİSAN 2013 / 15:08

HP’de son durak Mersin oldu

HP, Anadolu Müşteri Toplantıları’nın Mersin ayağını 18 Nisan Perşembe günü, iş ortağı Akronis Teknoloji Hizmetleri’nin katkılarıyla gerçekleştirdi. Mersin Hilton Otel’de yapılan etkinlikte HP yönetim ekibi, gerçekleştirdikleri sunumlarla en son HP ürün ve çözümlerini müşteriler ve basın mensuplarından oluşan katılımcılara aktardı. Etkinlikte dünyanın ilk ve tek kurumsal tableti HP ElitePad 900 tanıtıldı. Ayrıca HP dizüstü bilgisayar ailesi, HP masaüstü bilgisayar ailesi, HP baskı çözümleri, HP orijinal sarf malzemeleri, HP All-in-One bilgisayar ailesi, HP iş istasyonları, HP sunucu ailesi, HP veri depolama çözümleri, kurumsal sunucular ve HP servis hizmetleri de katılımcılara tanıtıldı. HP Türkiye Kurumsal Kanal Satış Müdürü Sıtkı Yavuz ise, HP’nin iş dünyası için özel olarak ürettiği dünyanın ilk ve tek kurumsal tableti ElitePad 900’ün de aralarında bulunduğu tablet ve PC çözümlerini anlattı. Yavuz, “ElitePad 900, sıradan tabletlerden farklı olarak, dizüstü bilgisayar olarak da kullanılabiliyor. SAP ve Oracle gibi BT ortamlarıyla kolaylıkla bütünleşmesi ve bilinen Windows uygulamalarına uyum sağlaması verimlilik açısından büyük avantaj sağlıyor” dedi.

 

HP Türkiye Inkjet Yazıcılar Ürün Müdürü Zeynep Simur ise, Türkiye’deki kurumların HP yazıcılarını ve orijinal kartuşlarını kullanarak baskı maliyetlerinden nasıl tasarruf ettiklerini anlatırken,. HP baskı çözümlerinin orijinal kullanım bilincini yerleştirmesi, kablosuz erişim ve hemen her yerden baskı alma imkanı sunması, iş uygulamalarıyla belge yönetimini kolaylaştırması ve çevre dostu özellikleriyle enerjiden tasarruf sağlamasının kurumlara sağladığı avantajları paylaştı. Simur, orijinal sarf malzeme kullanımının avantajlarına da değindi. HP Türkiye Sunucu ve Veri Depolama Üniteleri Teknoloji Danışmanı Mustafa Tansu Kenan da, HP sunucu ve veri depolama ailesinin kurumlara sağladığı avantajları etkinliğin katılımcılarıyla paylaştı. HP Türkiye Kişisel Sistemler Grubu Ülke Müdürü Ertuğ Ayık da şu bilgileri paylaştı:

“Tüm yurttaki müşterilerimizi ilk ağızdan dinliyor, onlara HP ürünlerinin avantajlarını anlatıyoruz. Bu vesileyle Mersin’de bulunmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. Dünya çapında 160 bin perakende satış mağazası ve 185 bin iş ortağı olan, dakikada 100 yazıcı, 120 bilgisayar ve 4 sunucu satışı yapan bir marka olarak küresel çapta ulaştığımız büyüklük artık Türkiye’deki tüketicilerimize daha hızlı bir şekilde yansıyor. Türkiye’nin en geniş satış ve destek ağına sahip teknoloji markalarından biriyiz. Baskı Grubu ve Kişisel Sistemler Grubu’nun bir çatı altında toplanıp HP Kişisel Sistemler ve Baskı Grubu olarak alınması bu ağı daha da güçlendirdi. Teknoloji merkezlerimizin yanı sıra ülke çapında toplamda 6 bin bayimiz ile tüketicilerimize ulaşıyoruz.”
ETİKETLER : HP

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics