Etkinlikler 14 MART 2013 / 16:57

HP Anadolu Müşteri Toplantıları yapıldı

HP en son ürün ve teknolojilerini Anadolu Müşteri Toplantıları kapsamında Çanakkale’de tanıttı.

HP, geleneksel Anadolu Müşteri Toplantıları’nın Çanakkale ayağını iş ortağı Teknik Bilişim’in katkılarıyla gerçekleştirdi. Çanakkale Akol Otel’de yapılan etkinlikte HP yönetim ekibi, en son HP ürün ve çözümlerini müşteriler ve basın mensuplarından oluşan katılımcılarla paylaştı.

HP’nin kurumsal tableti HP ElitePad 900, aralarında HP Ultrabook9470’in de bulunduğu üyeleriyle HP dizüstü bilgisayar ailesi, HP masaüstü bilgisayar ailesi, HP All-in-One bilgisayar ailesi, HP iş istasyonları, kurumsal sunucular ve HP servis hizmetlerine dair tüm ayrıntılar etkinlikte tüketicilerle paylaşıldı. 

HP Türkiye Kişisel Sistemler Grubu Ülke Müdürü Ertuğ Ayık, müşteri toplantıları ile ilgili olarak şu açıklamayı yaptı: “IDC rakamlarına göre 2012 yılında laser ve inkjet yazıcıların da dahil olduğu toplam yazıcı pazarında dört çeyreğin ortalaması bazında HP yüzde 47’lik pazar payıyla lider durumda bulunuyor. HP yine 2012 yılının son çeyreğinde bilgisayar pazarında yüzde 15,2’lik pazar payı ile lider konumda. HP Türkiye olarak bu misyonu devam ettiriyor ve tüm yurttaki müşterilerimizi ilk ağızdan dinliyor, onlara HP ürünlerinin avantajlarını anlatıyoruz. Çorlu’daki fabrikamız sayesinde tüketiciye ulaşması aylar süren yeni ürünlerimizi artık günler içerisinde ulaştırabiliyoruz. Dünya çapında 160 bin perakende satış mağazası ve 185 bin iş ortağı olan, dakikada 100 yazıcı, 120 bilgisayar ve 4 sunucu satışı yapan bir marka olarak küresel çapta ulaştığımız büyüklük artık Türkiye’deki tüketicilerimize daha hızlı bir şekilde yansıyor. Türkiye’de geniş satış ve destek ağına sahip teknoloji markalarından biriyiz. Baskı Grubu ve Kişisel Sistemler Grubu’nun bir çatı altında toplanıp HP Kişisel Sistemler ve Baskı Grubu olarak alınması bu ağı daha da güçlendirdi. Teknoloji merkezlerimizin yanı sıra ülke çapında toplamda 6 bin bayimiz ile tüketicilerimize ulaşıyoruz. Ayrıca Türkiye çapındaki tüm elektronik perakendecilerde HP ürünleri bulabiliyorsunuz.”
ETİKETLER : Ertuğ Ayık HP

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics