Etkinlikler 04 NİSAN 2017 / 14:41

İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması başlıyor...

Bu yıl 18. defa yapılacak olan İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması bilgi toplama süreci başladı.  Bilişim 500 – İLK BEŞYÜZ BİLİŞİM ŞİRKETİ Araştırması’ na ilişkin veriler, sektörün en önemli veri kaynağı olarak kabul edilmekte, bilişim şirketlerinin yanı sıra kamu ve özel sektör alımlarında bir referans olarak kullanılmaktadır.

Türkiye’de yatırım yapmak isteyen yabancı yatırımcıya ve işbirliği yaratmak isteyen şirketlere önemli rehberlik görevini yürüten araştırma verileri Türkiye bilişim sektörünün referansı niteliğindeki ilk ve tek yayındır. İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması şirketlerin net satış gelirlerine göre yapılan bir sıralamadır.  

Araştırmada yer almak ve bilgi formunu göndermek için son tarih 28 Nisan 2017’dır.

Bilgi formu için tıklayınız...

İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması yayınında reklamla yer almak için tıklayınız...

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN